Sayfalar

Burcu Esmersoy Zevksizliği

Ekranlarda Şafak Sezer diye bir komedyen, Burcu Esmersoy gibi de bir sunucu var.
Şafak Sezer'e nasıl gülünebilinir hep o aynı yapmacıklık nasıl komik bulunabilir hiçbir fikrim yok. Vodafone reklamı çıktığında kumanda yanımda değilse odadan kaçıyorum. Öyle de bir tiksinme geliyor.
Hele Burcu Esmersoy o sesle nasıl spikerlik yapabiliyor? Dalga dalga bir ses, volume on volume off. Bir de ben gerçekten onun kadar kalın sesli bir kıza rastlamadım hayatımda. Bak kız diyorum kadın demiyorum. Sigara tiryakiliğinden mütevellit böyle erkek sesli kadınlar var evet ama bu yaşta bu ses tonu?!
Üstelik şu ayaklara rağmen böylesine bir özgüven? Aman yarappim bunlar bende olsa utançtan evden çıkamam denize çizmeyle girerim kaldı ki yok Scarlett'e güzel diyen bana demesinler, Rosie Huntington'un güzelliğini gölgeledimler ne oluyor?
Sevgili Burcu Ntv'de Yaz Gecesi'ni sunarken her an içinden bir tarzan fırlayacakmış da höö diyecekmiş gibi geliyor "şu kadından daha güzelim" dışında iki lafın belini kır da mantıklı bir cümle kur yahu. Zaten kadında kemikli yüz yapısını çok itici buluyorum erkeksi duruyor. Bir de o sesle o yüz birleşince felaketim olurdu ağlardım...
Tabi bunları bir kız yazınca "aa çekemedi" oluyor ama güzele de güzel diyoruz canım mesela Scarlett bence dünyanın en güzel kadınlarından biridir. Ona laf eden biri olursa cık cık zevksiz derim. (Çıplak resimleri internete düşmeseydi iyiydi tabi ama kadın napsın telefonunu bilgisayarını falan hacklemişler)

9 sesleniş:

Onur dedi ki...

Burcu Esmersoy Celal Pir ile birlikteymiş diyorlar. Ne kadar doğru bilemem. :)

yeşiL dedi ki...

tam da dondurma yerken o ayakları görmeyeydim iyiydi :s

bossa nova dedi ki...

burcu esmersoy cümle kurma konusunda çokça problem yaşıyor, kelimeler geliyor, tıkanıyor gibi garip bir durum oluyor.
Ayak falan bilemem de ben daha güzelim konusu her zaman itici gelmiştir bana.

Pinky Freud dedi ki...

Onur; zeki adam - salak ama gösterişli kadın ilişkisinden hoşlanmıyorum hiç ya :D

Yeşil; bakalım bu travmayı ne kadar zamanda atlatabileceksin?

bossa nova; ben her şeyini itici buluyorum bir de kadınlar beni hiç çekemiyorlar kıskanıyorlar falan diye röportaj veriyor hey allahım ya :/

Volante dedi ki...

aynen ya sonunda beni anlayan birini buldum!! Anneme geçen gün ''Şu kadın çok itici ya sese bak borazan gibi'' dedim annemse ''Sus kız çekemiyosun'' dedi neresini çekemicem acaba?
O iğrenç sesini mi yoksa ayaklarını mı?

Pinky Freud dedi ki...

Yoksa bu derece itici olmasını mı? Acaba hangisiiii

Volante dedi ki...

öf seçemedim ya hepsi :D ha bi bugün TNT'de dedektif memoli diye bir dizide gördüm bu kadını

lorelai dedi ki...

ohaaaaahahahaha.ben de kendi ayaklarımı çirkin bilirdim.acilen sandalet sayımı artıracağım.

Adsız dedi ki...

"... felaketim olurdu ağlardım" hahahahahaha.